Kopírovat jenom se zdrojem. Vše je originálka nebo se zdrojem. 

Konspirační teorie ¤3¤

22. února 2011 v 22:36 | Smrtijedka |  Konspirační teorie

10. - Prasečí chřipka

Prasečí chřipka byla vyvinuta, aby vymýtila budoucí generace.
Grafy znázorňující populační přírůstky ukazují znepokojivý trend. Přibývá čím dál víc dětí a mnohem méně lidí umírá. Podle toho pak Země, na které v roce 1900 žily dvě miliardy lidí, bude asi v roce 2060 domovem pro pětkrát tolik jedinců. Ropa a plyn docházejí a potravin je čím dál méně. Něco se prostě musí stát. David Icke, potřeštěný radikální myslitel, kterého většinou mnoho lidí nebere vážně, přišel s teorií, která si kupodivu našla dost zastánců. Tvrdí, že chřipková mutace H1N1 byla vyvinuta v laboratořích, aby "upravila" lidskou populaci. Icke prohlašuje, že virus vynalezli američtí vědci, kteří pomocí moderních počítačů a reverzního inženýrství zrekonstruovali a vylepšili virus, který v roce 1918 zabil miliony lidí. Další fází je pak vytvoření celosvětové paniky z viru pomocí sdělovacích prostředků, tak abychom se všichni nechali očkovat. To, co dostaneme, však bude ještě silnější virus, jehož posláním bude vyhladit miliony lidí. Pak budou následovat masové protesty proti vakcínám, policejní stát a začátek nového světového zřízení - globální nadvlády USA.
Míra důvěryhodnosti: ★★

09. - Tajné bezpečnostní služby

Tajné bezpečnostní služby ovládají celosvětový obchod s drogami.
Jistý James Casbolt, který o sobě tvrdil, že je bývalým agentem britské MI6, v roce 2006 přišel s následujícím odhalením: "Možná to bude pro spoustu lidí šok, ale globální trh s nelegálními drogami mají pod palcem velké bezpečnostní služby. Na tomto globálním drogovém trhu hraje prim britská bezpečnostní služba." Casbolt vypověděl, že příjmy z těchto obchodů dosahují kolosálních 500 miliard liber a že tyto prostředky pomáhají udržet ekonomiky USA a Velké Británie nad vodou. Rozhodně nepatřil k prvním, kteří obvinili vlády ze zločinných podniků. Tim Acheson, který přispívá na web o konspiračních teoriích The Insider (theinsider.org), nám řekl: "Vyšší orgány moci jsou zapleteny do mnoha protizákonných aktivit. Lokálními podvody začínaje a ilegálními mezinárodními obchody s drogami a zbraněmi konče. Množství peněz a přístup k moci jsou živnou půdou pro korupci, která se může stát systematickou, a opravdu to může skončit až situací, kdy stát aktivně podporuje činnost mafie."
Míra důvěryhodnosti: ★★★

08. - Vězeňský systém je pro otroky

Vězeňský systém vznikl proto, aby se stal organizovaným otrokářstvím.
V současné době přebývají ve věznicích více než dva miliony Amíků - většina z nich jsou černoši nebo Hispánci -, kteří vyrábějí všechno - od džínů až po houpací koně. Jejich odměny, jak si asi dovedete představit, jsou směšné. Konspirační teoretik Charles Overbeck tvrdí, že jsou to nechtěné figurky v moderní hře na otroctví. "V jednom nápravném zařízení ve Wisconsinu je 17 vězňů namačkáno v podzemní dílně, kde se na směny kompletují kancelářské židle v celkové ceně přesahující milion dolarů za rok," uvádí. Overbeck se domnívá, že pokud se sečtou všechny výnosy z práce ve vězeních USA, pak se částka dá počítat v miliardách dolarů. A tato suma se neustále zvyšuje. Jiní teoretici tvrdí, že většina velkých firem včetně Microsoftu a McDonald's nějakým způsobem profituje z vězeňské práce a že není náhoda, že se v poslední době stavějí nové věznice alarmující rychlostí. A čerstvé pracovní síly se rekrutují díky americké válce s drogami, které, pokud věříte všemu, co čtete, dodává americká vláda. Vláda pak hezky vydělává na prodeji těchto drog, uvězňuje jejich uživatele a pak je nutí pracovat jako otroky. Nebo také slovy spisovatele Vickyho Pelaeze: "Pro magnáty, kteří investovali do vězeňského průmyslu, je tenhle systém učiněný poklad. Všichni jejich zaměstnanci pracují na plný úvazek, nikdy nechodí pozdě do práce, a když se jim nelíbí jejich mzda 25 centů za hodinu, tak je zavřou na samotku."
Míra důvěryhodnosti: ★★★

07. - Ekonomická krize není náhoda

USA způsobilo ekonomickou krizi jako začátek celosvětové genocidy.
Prodávejte draho a nakupujte levně - tohle je mantra všech makléřů od samého začátku obchodování na burze. To byla také taktika Usámy bin Ládina, kterou rozjel před 11. zářím a po něm. Mnoho teoretiků se shoduje v tom, že tenhle boháč je nyní ještě mnohem bohatší díky tomu, že útoky destabilizoval světovou ekonomiku, která zkolabovala v roce 2008, a teď prý nakupuje zpět za mnohem nižší ceny. Mnohem znepokojivější je však tvrzení bývalého vládního analytika Richarda C. Cooka, který nařkl USA z toho, že plánují všechny postavit ke zdi: "Je to začátek programu celosvětové genocidy s tou, jaká se odehrála v Rusku v devadesátých letech." Neuvěřitelná chudoba, snižování příjmů, zvýšená nemocnost, podvýživa a pokles průměrné délky života. My na Západě budeme sledovat tenhle masakr se zvyšujícími se obavami, že naše slábnoucí ekonomiky nás uvrhnou do podobné bídy." Mnohem pravděpodobnější je však nevyhnutelný fakt, že vlády USA a Velké Británie povstanou z popela recese s klíči k několika největším bankovním domům. A nejspíš taky k několika automobilkám. A vůbec na tom asi zase tak neprodělají.
Míra důvěryhodnosti: ★★★

06. - Vláda zná každý váš krok

Vědátoři z vlády Spojených států amerických zaznamenávají všechno, co děláte, a uchovávají tato data na věčné časy.
Říká se mu program LifeLog a oficiálně byl zrušen před pár lety z obav o soukromí. Zeptejte se však jakéhokoli konspiračního teoretika a odpovědí vám bude, že pochopitelně pokračuje. Všechno mají na starosti počítačoví odborníci z DARPA, americké vládní obranné agentury pro výzkum a vývoj. Podstatou je uchovávat všechny emaily, telefonické hovory, bankovní transakce, monitoring brouzdání po síti, záznamy o pohybu všech lidí vlastnících mobil pomocí GPS a jejich poloh v jakýkoli okamžik. Vytvořil by se tím živý obrázek každodenního života a chování miliard lidí. V roce 2003 tento program označil časopis Wired za špionský stroj snů. V Británii se už podobný systém s požehnáním vlády zcela nepokrytě plánuje a jmenuje se Interception Modernisation Programme. Oficiálně má sloužit k tomu, aby poskytovatelé internetového připojení odtajnili identitu toho, kdo stojí za uživatelským jménem David Brent a který se tak intenzivně zajímá o výbušniny. Konspirační teoretici však tvrdí, že státu jde o mnohem víc. Chtějí sledovat každý váš krok a veškeré vaše chování.
Míra důvěryhodnosti: ★★★★

05. - Čína bude atomovou velmocí

Čína buduje největší flotilu atomových ponorek na celém světě.
Tahle teorie se zakládá na známých faktech. Čína nikdy nedělala tajnosti s tím, že by se ráda stala světovou mocností číslo 1. Nedávno také bylo odtajněno, že nechala do skály ostrova Chaj-nan vytesat obrovské podvodní prostory. Odborníci, kteří studovali satelitní snímky, odhadují jejich rozlohu na 200 akrů a domnívají se, že je to zřejmě jediné místo na světě, kde by mohla být sestrojena atomová ponorka, která by byla schopna posléze vyplout na moře, aniž by byla spatřena z vesmíru. K tomu je potřeba říct, že nikdo netuší, jak velkou flotilou ponorek Čína disponuje. Může to být mezi 10 a 50 plavidly a to už některé lidi znervózňuje. Základna by se nacházela na strategicky velmi výhodném místě. Nedaleko je však nevyzpytatelná nukleární velmoc Indie, což nikomu na klidu také nepřidává. "Okruh působnosti atomových ponorek je velmi široký," dal se slyšet bývalý indický námořní admirál Sureesh Mehta, který si asi nervozitou kouše nehty.
Míra důvěryhodnosti: ★★★★

03. - Facebook

Sociální síť Facebook vytvořila CIA.
"Nemáme žádné spolehlivé informace, ale jsou slyšet různé zvěsti," říká Tim Acheson z The Insider (theinsider.org). Jedna z nich se zmiňuje o tom, že jeden z hlavních investorů do Facebooku má úzké vazby na společnost In-Q-Tel, která patří k rizikovým investicím CIA, a že DARPA (taktéž spřátelená s CIA) rozpoznala jako první ve Facebooku pramen osobních informací milionů uživatelů. Facebook je přinejmenším skvělým nástrojem na to, jak se dostat do hlav cizím lidem a zaměřit na ně tu správnou reklamu. Znalec Tom Hodgkinson o tom říká: "Dáte tam, že máte rádi Pána prstenů, a v tu ránu máte plno reklamy na fantasy."
Míra důvěryhodnosti: ★★★

02. - Barack Obama

Barack Obama je Antikrist.
Pokud jde o vládnoucí dynastie, pak Merovejci, kteří vládli v pátém a šestém století ve Francii, byli pěkně krvelačnou bandou, jejichž odkaz přežívá díky dvěma názorovým proudům, z nichž jeden říká, že Merovingiáni byli přímými potomky Ježíše Krista, a druhý tvrdí, že Satana. Z obou táborů se ozývají hlasy, že potomci Merovejců stále žijí a že jedním z nich je i Barack Obama. Merovejci, kteří jsou asi jen dalším označením pro ilumináty, jsou přísně utajenou rodinou mocných, kteří ze zákulisí tahají za nitky. Podle spisovatelky Barbary Aho je Obama pokrevně spřízněn s nejméně šesti bývalými americkými prezidenty a dvěma dávnými anglickými králi. Méně hrozivé podle ní je, že Justin Timberlake je jeho bratranec z jedenáctého kolena. Teoretici se bojí, že tato superrodina tiše manipuluje politickým děním a že jejich zlaté dítě Obama je Antikrist.
Míra důvěryhodnosti: ★

01. - Částicový urychlovač

LHC je tak nebezpečný, že je sabotován… z budoucnosti!
Už od počátku budování urychlovače částic provázejí jeho konstrukci senzacechtivé zprávy o miniaturních černých dírách, které spolknou Zemi. Ale k LHC se váže jedna mnohem ujetější teorie. Celá řada technických problémů, která jeho stavbu provází - od rozpadajících se magnetů až po úniky chladicích kapalin -, prý není důsledkem nepozornosti konstruktérů ani smůlou. Je sabotován vědci z budoucnosti. Jinými slovy LHC je tak nebezpečný, že naši vlastní potomci ho záměrně poškozují. Jde o názor dvou respektovaných fyziků - Holgera Becha Nielsena a Masaa Ninomiyi. Uvádějí, že to není jen nekonečná řada závad, odkladů, a dokonce úmrtí techniků spojené se vznikem LHC, ale také problémy s jinými projekty. Práce na jiném superkonduktoru budovaném v Texasu byly také zastaveny.
Míra důvěryhodnosti: ★★
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama