Kopírovat jenom se zdrojem. Vše je originálka nebo se zdrojem. 

Březen 2011

How to Survive 2012

24. března 2011 v 22:10 | Smrtijedka |  Videa

How to Survive 2012


Návod ¤ 24: Najdeme si v přírodě.

24. března 2011 v 17:42 | Smrtijedka |  Návody


A jsem tu zase.
Rozhodla jsem se vám dát pár návodů, jak si ošetřit zranění, které jsme si udělali někde venku při apokalypse nebo i normálně na procházce. Co když už nebudou prášky, abychom jsme si mohli dát a spokojeně zase seděli u počítače jako každý den. Brufen a růžový kamarád už nebude.
Co budeme v takovém případě dělat?
Obrátíme se na přírodu ZDE najdete bilinky, které pomáhají na všelijaké potíže. Od bolesti hlavy po deprese. Bude se vám to určitě hodit.

Učte se dokud je čas jednou už čas nebude.

Reklamy

22. března 2011 v 21:49 | Smrtijedka
Reklamy jsou velice otravné a nás opravdu nezajímají takže je dávejte sem.
Děkuji za celý tým.

Nuclear Hazard:Projekt Tritium-IV.kapitola

18. března 2011 v 23:31 | BioHazard |  Povídky
Běžel jsem venkem ,spíše jsem jenom tak pokulhával. Zuby jsem měl zatnuté bolestí. Noha mi krvácela vcelku silně ,to mne znepokojovalo. Hlavou se mi promítaly různé informace a co se teď děje...Zkrátka,byl jsem zmaten touto situací. Nevěděl jsem ,kam mám jít...Kde se skrýt,čím se teď ošetřit a tak podobně. Cítěl jsem velice silnou únavu i malátnost,to asi ta radiace kolem. Tohle jsem si myslel ,ale ono to byla ta ztráta krve.Podíval jsem se nad sebe ,nikde nic...Ani pták na obloze,muška letící vzduchem...Nic! Tohle ve mě vyvolalo velkou nejistotu ,ale i přes to jsem kráčel dále zpustošenou krajinou. Byl jsem vyprahlý ,cestoval jsem asi už 6 hodin a cítěl jsem ,že mám sucho v ústech. Slunce totiž "pralo" jako splašené. Nohy se mi zdály býti čím dál těžší ,udělat další kroky bylo takřka nemožné. Drobné kapičky potu mne spíše pálily ,než aby mě ochladily. *Zemřu tady! V prostředí ,kde vše zabila radiace!*řekl jsem si v duchu a podíval se směrem k nebi. "Ty parchante jeden zasraný! Co jsi mi to udělal?! Udělal jsem snad něco?! Proč?! Proč jsi mne nezabil,když to buchlo?! Proč ,ty zkur*ysyne! Proč?!"zařval jsem už v blouznění směrem k nebi ,aby mě "ten nahoře" vyslyšel.

Nuclear Hazard:Projekt Tritium-III.kapitola

17. března 2011 v 21:30 | BioHazard |  Povídky
Díval jsem se z okna na zničenou krajinu po výbuchu a povzdechnul jsem si. Z ruky mi na zem spadnula kniha ,na jejím přebalu bylo napsáno velkým RADIOAKTIVNÍ PRVKY. Studoval jsem si sám pro sebe ,byl jsem znám tím ,že jsem samouk. Rád jsem se dozvídal další a další věci o prvcích a systémech ,které mi byly hodně blízké. Kniha se po nárazu o zem otevřela na místě ,kde stálo "Radioaktivní vodík-Tritium". Můj pohled hned na to udiveně spadnul a já se zhluboka nadechnul. *Tritium...Vždy mne fascinovalo a já se tím nechal unést až tou tyčinkou...*prolítlo mi v hlavě a já se podíval na tyčinku s Tritiem. Musel jsem se pousmál a poté jsem se sehnul ,abych knížku položil na postel ,ale zavadil jsem o stůl a vcelku bolestivě jsem se škrábnul po paži. "Sakra!"zaklel jsem a podíval se na ruku. Pootočil jsem jí ,abych viděl na šrám ,ale to ,co jsem spatřil ,mne vyděsilo. Z rány nevytékala krev ,kterou známe. Ta červená ,teplá ,lepkavá kapalina..ne!...Byla to křiklavě zelená tekutina ,byla šíleně řídká ,po chvilce kapala na zem. Můj dech se zcela zastavil ,když v tu...

Ukolébavka pro děti PostApokalyptická

17. března 2011 v 15:27 | Smrtijedka |  Videa

Nuclear Fallout Map

17. března 2011 v 10:46 | Smrtijedka |  PostApoObrázky

Hezky udělaná mapa. Po výbuchu jaderné elektrárny v Japonsku.

Akutní radiační syndrom-průběh a příznaky

14. března 2011 v 20:58 | BioHazard

Takže zde je menší přehled toho ,co můžete rozeznat u příznaků akutního radiačního syndromu.
Akutní radiační syndrom známý také jako otrava radiací nebo nemoc z ozáření, je forma poškození orgánových tkání způsobená nadměrným vystavením se ionizujícímu záření .

Diskuse

14. března 2011 v 12:33 | Smrtijedka |  Ostatní
Jakou apokalypsu by jste chtěli kdyby najdnou přišla? Jak dlouho si myslíte, že přežijete?

Přežijte apokalypsu!

13. března 2011 v 22:02 | Python |  Jak přežít Apokalypsu?


Zdravíčko lidi. Tak co? Taky jste se ráno probudili, uvařili jste si kafe a zrovna, když jste si chtěli zajít ven pro noviny jste si všimli něčeho zvláštního. Někteří lidé se motají, jako by byli opilí, nabourané auta všude kolem, o požárech nemluvě. Ae vy si řeknete, že to nic nebude, jen nějaká recese. Vezmete si noviny a dáte se do ranní kávy. V tomto okamžiku jste zemřeli.

Jak přežít apokalypsu?

13. března 2011 v 16:48 | Smrtijedka |  Jak přežít Apokalypsu?
Základem jak přežít apokalypsu je více důležitých faktorů.
Od ohně po tým a takto by jsme mohli pokračovat dál. Známe hodně filmů kde jsou hlavní hrdinové samotáři, ale opravdu by jste přežili sami v nehostiné krajině? Opravdu by jste to dokázali?
Zamyslete se nad tím a vydejte se s námi do post-apokalyptického světa.

Stojíte v nehostíné krajině a přemýšlíte co uděláte. Najdete si pororozbořený dům a sednete si na zem uprostřed obýváků. Nuhle dostanete hlad a začne se ochlazovat vzduch. Měli by jste založit oheň. Super vždy jste chtěli založit oheň uprostřeld obývacího pokoje. Ale jak ho udělat.
> Inteligentní jedinci nosí po kapsách zápalky či zapalovače, ale i ten jednou dojde. Najdeme si tedy dva křemeny a tak dlouho do nich mlátíme až se objeví jiskra a podpálí barák nebo třením. Máme tu luk a dřevo a nebo víte co nastudujte si to sami ZDE.

No né! Podařil se vám rozdělat oheň. A tak sedíte a ohřáváte si ruce nad ohněm si ohříváte 'Krysu' kterou jste si chytili na večeři. Ale co teď? Měli by jste si najít tým v týmu je to lepší ... Pro sraby. Nechtě tam kamaráda a sami utečte máte větší šanci. Najdete si tedy další ráno tým, který se skládá z labilních lidí co se blbě smějou a chytají krysy jako vy. Když máte tým a víte, že v okolí běhají zombíci je tu další věc kterou by jste potřebovali. Zbraň. Opravdová tbraň i s náboji. Proč náboje? Aby jste mohli střílet.

Jistě máte zbraň a jíte krysy, ale ty vás tedy moc netěší a mnohdy je vám velice špatne. Takže se rozhodnete jít do obchodu ... Dojdete tam a je samozdřejmě zavřeno! (Použíte Návod číslo 9).
Když vlezete do obchodu vybýrejte si trvanlivé jídlo, které se rychle nezkazí a vyhněte se pultu s ovocem a masem. To bude líkat zombíky ... jestli budete v této apokalypse.

Naučte se obchodoovat s lidmi okolo. To vám totiž nekdy zachrání život ... jen pozor aby vás neokradli. :) To by bylo asi všechno ... krásné prozoří apokalypsy.

Vaše Smrtijedka

Nuclear Hazard: Projekt Tritium-II.kapitola

13. března 2011 v 16:15 | BioHazard |  Povídky

O týden později...
Otevřel se horní železný poklop. Pozvednul jsem hlavu a zadíval se do ostrého světla. Najednou jsem ucítěl kolem pasu silný stisk a něco mě prudce vytáhlo ven ,čímž mi už v roztoku vyrvalo dýchací trubici z úst. Moje tělo rozříznulo hladinu vodu a já automaticky zavřel oči. Rozkašlal jsem se. Vypadal jsem jako dítě ,co se dostalo ven z dělohy ,tak zranitelný,tak bezmocný,tak zmatený... Ten zelený hnus ze mě skapával ,když v tom mě stroj položil na postel ,na které byla osuška. Klepal jsem se ,protože v tekutině bylo tak 25 stupňu,venku bylo tak o 8 stupňů méně. Okamžitě se kolem mě vrhnuly sestřičky a doslova mě zabalily do osušek ,čímž se má teplota stabilozovala. Ústa jsem měl otevřená ,protože jsem se snažil pojat více vzduchu pro mé stlačené plíce. Poté mě hodili do sprch.

Nuclear Hazard: Projekt Tritium-úvod a I.kapitola

13. března 2011 v 15:59 | BioHazard |  Povídky
Úvod
Netušil jsem, že skončím takto...Hledím na desítku mužů ve speciálních oblecích, co mě obklíčily a míří mi na hruď svými laserovými zaměřovači, přidělanými na hlavních zbraních. Já to nijak neřeším, pokud se tak má stát, tak ať se stane! Jsem totiž jejich pokus...Richmond Raven, analytický chemik. Pracoval jsem v jaderné elektrárně, možná vám to příjde divné, ale je to tak. Můj kód se skládá z čísel 759318 a nazývají mě krycím jménem ,,Tritium". Ano, opravdu nemám ponětí, proč zrovna po radioizotopu vodíku! Ale k věci,možná by jste tak rychle nepochopili, co se zde stalo... Minulost proti tomuhle byla doslova pohádka! Opravdu si važte toho, co jste mohli zažít! Já lituji toho, že jsem tu práci přijal... protože svět postihla jaderná katastrofa, která už se už nedá vrátit zpět. Zkrátka, je už málo lidí, co přežilo. Bohužel, já jsem projekt a proto vláda dala nařízení a to zabít mě!
Kdo ví...Zatím se mi to dařilo, utíkal jsem spolehlivě před hlídkami a dalšími šílenci, co se mi stavěli do cesty. za mnou často zůstavali v kaluži krve ležet ti, co mi nedali ,,pokoj". Nyní to ale nevypadá vůbec světle, ale úplně opačně! Temně jsem se usmál a křiklavě zelené oči se mi zalesknuly. V ten okamžik jsem prudce odskočil a odrazil se od země, když v tom se ozval výstřel a já s vykřiknutím padnul na zem. Na obličeji mě hřála má vlastní krev. Zelená tyčinka s plynným Tritiem se začala potápět do mé krve a její záření se pomalu ztrácelo v té teplé lepkavé tekutině...

3 světová válka již v roce 2012?

13. března 2011 v 15:50 | Smrtijedka |  Konspirační teorie


Pozor. Takže všichni si říkáme, že něco příjde 2012, ale co když ano? Co když příjde válka? 3 světová válka? Je to snad tady? Opravdu příjde? Nebezpečí je v tom, že když se opravdu nebudeme snažit vysílat lásku i jenom myšlenkou tak by jsme mohli tuto hrozbu odvrátit. Kdo je jinak věřící modlete se za to aby byl všude mír. Hrozba by podle všeho měla přijít a dokonce vím odkud. Modlete se i za Japonsko aby se brzy vzpamatovalo. Bude to na dlouho. Modlete se za Čínu odtama by to mělo přijít. Začne to v roce 2012 a důkazy jsou ... ale když všichni budeme k sobě cítil lásku a modlit se zažehnáme to. Neberte to jako špatnost ... ale bohužel je to tak. Nejsem blázen jen vím o čem píšu je to osud, ale ten můžeme změnit.


Důkazy hledejte v časopisu Medium. Ale když jste nevěřící nauvěříte.

Vytvořila: Smrtijedka

“Medical Aspects of Nuclear Radiation” 1950 Propaganda Film

13. března 2011 v 15:22 | Smrtijedka |  Videa


Přežití post-nukleárního ozáření bude skutečnou výzvou. Porozumění alfa, gama a beta částice bude klíčem k vašemu přežití. Tento film odstraní některé z těchto otázek se, a naštěstí také rozptyluje nějaké zvěsti o post-apokalyptickém světě.

Návod ¤ 23: Jak na oheň?

13. března 2011 v 15:12 | Smrtijedka |  Návody

Není překládáno zcela ... Jen tak okrajově dopisováno svímy slovy.

Vaše přežití závisí na vaší schopnosti vytvářet oheň snadno a opakovaně. Tato slova jsou důležitá. Pokud to trvá půl hodiny najít veci na podpal a hořlaviny. Nechcete utrácet další chladný den. A velký hlad, který trvá už půl hodiny. Snažíte se bouchnout do skály a dostat z ní jiskry. Je to je příliš mnoho času a plýtvání energie. Nicméně, zápalky ani zapalovače nesmí být řešením. Během apokalypsy, si musete vytvořit oheň téměř každý den a vařit si jídlo. Také si musíte umět dezinfekovat pitnou vodu a mít v teple vaše kosti. Vaše zápasy s ohněm a lehčí tekutiny vám dojdou ještě před koncem své první zimy. Pojďme se podívat na některé další možnosti.

Snad druhý Černobyl?! Možná!

13. března 2011 v 14:44 | Smrtijedka |  Konspirační teorie
Jednoho dne to muselo přijít. Bohužel tato krutá pravda bude brzy skutečností jestli se nestane zázrak. Japonsko nedávno zasáhlo zemětřesení. Bylo tak kruté, že se z něho budou vzpamatovávat ještě dlouho. Ale tím, že přišlo toto zemětřesení se rozjeli reakce okolo ...
První a nejhorší co se mohla stát bylo přehřáté jádro v jaderné elektrárně Fukušima 1 na severovýchodě Japonska. Stalo se to v pátek a teď se jenom čeká co se vude dít dále. Koukněte se na informace ZDE.
Bude to snad druhý Černobyl? Bude to mít tak katastrofální následky jak tehdy? Pořád jsem říkala ať si s tímto nehrajeme, ale lidctvo neposlechne jeden hlas ani dva hlasy. Modleme se tedy jen za to aby Japonsko hrozbu zažehnala a též za lidi tam! Takže minuta ticha pro Japonsko ...