Kopírovat jenom se zdrojem. Vše je originálka nebo se zdrojem. 

Návod ¤ 23: Jak na oheň?

13. března 2011 v 15:12 | Smrtijedka |  Návody

Není překládáno zcela ... Jen tak okrajově dopisováno svímy slovy.

Vaše přežití závisí na vaší schopnosti vytvářet oheň snadno a opakovaně. Tato slova jsou důležitá. Pokud to trvá půl hodiny najít veci na podpal a hořlaviny. Nechcete utrácet další chladný den. A velký hlad, který trvá už půl hodiny. Snažíte se bouchnout do skály a dostat z ní jiskry. Je to je příliš mnoho času a plýtvání energie. Nicméně, zápalky ani zapalovače nesmí být řešením. Během apokalypsy, si musete vytvořit oheň téměř každý den a vařit si jídlo. Také si musíte umět dezinfekovat pitnou vodu a mít v teple vaše kosti. Vaše zápasy s ohněm a lehčí tekutiny vám dojdou ještě před koncem své první zimy. Pojďme se podívat na některé další možnosti.

Třecí metody
Já jsem to dělal s použitím klačíku a luku.(Věta je malinko jiná.) Není to jednoduché, a může to být nebezpečné. Dobré je, že po učení této dovednosti, vám to vydrží celý život. Materiály pro tento nástroj jsou všude.

Zvětšovací sklo
Tady může být problém. "Co když nikde není žádné slunce?" Pravděpodobnost, že bude apokalypsa bez slunce je vysoká. Mravenci na chodníku se radují!

Baterie a drátěnka
Funguje to skvěle, ale shoří drátěnka. Takže pokud nechcete táhnout pytel ocelové vlny, tak bych to nedoporučoval.

Můj typ!

Zapalovač nebo zápalky
Noste je prostě pořád po ruce a nenechte si je zmoknout mohu vám poradit jen to :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama